
iPhone Air refurbished
2025 · Apple A18 · 6.6" Super Retina XDR OLED
Prijzen vergelijken
Laatst bijgewerkt: 26-May-2026 11:01| Aanbieder | Conditie | Opslag | Prijs | Actie |
|---|---|---|---|---|
| FixjeiPhone | Goed | 256GB | € 739,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Swappie 12 mnd garantie | Goed | 256GB | € 759,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| FixjeiPhone | Goed | 512GB | € 809,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Bol.com 24 mnd garantie | Goed | 256GB | € 829,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Bol.com 24 mnd garantie | Goed | 512GB | € 879,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
Specificaties
| Scherm | 6.6" Super Retina XDR OLED |
|---|---|
| Chip | Apple A18 |
| RAM | 8 GB |
| Opslag | 128GB, 256GB, 512GB |
| Camera | 48MP + 12MP |
| Selfie | 12MP TrueDepth |
| Batterij | 3600 mAh |
| Waterbestendig | IP68 |
| Beveiliging | Face ID |
| Connector | USB-C |
| Gewicht | 145g |
| iOS | iOS 18 |
| Uitgebracht | 2025 |
| Support tot | 2031 * |
Toch liever nieuw?
iPhone 17 vanaf € 646,-
Bol.com € 646,-