
MacBook Neo refurbished
2026 · Apple A18 Pro (6-core CPU, 5-core GPU, 16-core Neu · 13.0" Liquid Retina (2408x1506, 219 ppi, 500 nits)
Nog geen tweedehands aanbiedingen
Er zijn momenteel geen tweedehands of refurbished aanbiedingen voor de MacBook Neo.
Nieuw verkrijgbaar bij:
Bol.com € 690,- MediaMarkt € 699,-Specificaties
| Scherm | 13.0" Liquid Retina (2408x1506, 219 ppi, 500 nits) |
|---|---|
| Chip | Apple A18 Pro (6-core CPU, 5-core GPU, 16-core Neu |
| Geheugen | 8GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Webcam | 1080p FaceTime HD |
| Batterij | 36 mAh |
| Beveiliging | Touch ID (optioneel) |
| Poorten | 2x USB-C, 3,5mm kopt |
| Gewicht | 1g |
| macOS | macOS Tahoe |
| Uitgebracht | 2026 |
| Support tot |