
iPad Air 1 refurbished
2013 · Apple A7 · 9.7" Retina LCD
Ons oordeel
Verouderd
Prijzen vergelijken
Laatst bijgewerkt: 4-Apr-2026 18:00| Aanbieder | Conditie | Opslag | Prijs | Actie |
|---|---|---|---|---|
| Remarkt | Redelijk | 32GB | € 79,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Remarkt | Redelijk | 16GB | € 105,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Refurb-iphone.nl | Goed | 16GB | € 110,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Refurb-iphone.nl | Goed | 64GB | € 230,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Teveeo | Nieuw | 128GB | € 879,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Teveeo | Nieuw | 256GB | € 1.342,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Teveeo | Nieuw | 512GB | € 1.542,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
Ons oordeel
Zwaar verouderd. Maximaal iOS 12, nauwelijks nog bruikbaar voor moderne toepassingen.
Voordelen
- Zeer lage tweedehands prijs
- Licht voor een 9.7" iPad
Nadelen
- Geen software-updates meer sinds 2019
- Sterk verouderde A7-chip
- Slechts 1 GB RAM
- Lightning-aansluiting
- Geen Touch ID
- Geen Apple Pencil-ondersteuning
Bekende problemen
- Geen software-updates meer beschikbaar
- Zeer beperkte app-compatibiliteit
Waar let je op?
- Sterk afgeraden — zeer verouderd
- Alleen geschikt als digitale fotolijst of voor zeer basale taken
Specificaties
| Scherm | 9.7" Retina LCD |
|---|---|
| Chip | Apple A7 |
| RAM | 1 GB |
| Opslag | 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Camera | 5MP |
| Selfie | 1.2MP |
| Batterij | 8827 mAh |
| Waterbestendig | |
| Connector | Lightning |
| Cellular | Ja (optie) |
| Gewicht | 469g |
| iPadOS | iOS 12 |
| Uitgebracht | 2013 |
| Support tot | Verlopen |