
iPad Air M4 refurbished
2026 · Apple M4 · 10.9"
Prijzen vergelijken
Laatst bijgewerkt: 24-May-2026 15:01| Aanbieder | Conditie | Opslag | Prijs | Actie |
|---|---|---|---|---|
| Forza Refurbished 24 mnd garantie | Goed | 128GB | € 519,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Swappie 12 mnd garantie | Goed | 128GB | € 529,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Apple Store 12 mnd garantie | Goed | 256GB | € 629,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| iUsed 36 mnd garantie | Goed | 256GB | € 729,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| iUsed 36 mnd garantie | Goed | 128GB | € 829,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Apple Store 12 mnd garantie | Goed | 512GB | € 839,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| iUsed 36 mnd garantie | Goed | 512GB | € 929,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
| Apple Store 12 mnd garantie | Goed | 128GB | € 1.219,- | Bekijk (opent in nieuw tabblad) |
Specificaties
| Scherm | 10.9" |
|---|---|
| Chip | Apple M4 |
| RAM | 8GB |
| Opslag | 128GB,256GB,512GB,1TB |
| Camera | 12MP |
| Selfie | |
| Batterij | 7607 mAh |
| Waterbestendig | |
| Connector | USB-C |
| Gewicht | 464g |
| iPadOS | |
| Uitgebracht | 2026 |
| Support tot |